Новоутворений Західний апеляційний господарський суд очолив Борис Плотніцький

Упродовж шести років він був головою тепер уже ліквідованого Львівського апеляційного господарського суду

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 жовтня 201812280
Суддя Борис Плотніцький

У понеділок, 1 жовтня, обрали голову новоствореного Західного апеляційного господарського суду. Його очолив Борис Плотніцький, який з 2012 року головував у Львівському обласному апеляційному господарському суді. Про це повідомили на Facebook-сторінці суду.

Західний апеляційний господарський суд у Львові створили на виконання указу президента України про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах. Він включає Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Тернопільську та Чернівецьку області.

28 вересня Петро Порошенко підписав указ, яким перевів суддів Львівського апеляційного господарського суду до Західного апеляційного господарського суду.

Відтак колектив суду своїм головою знову обрав Бориса Плотніцького, який впродовж шести років працював на аналогічній посаді у Львівському обласному апеляційному господарському суді.

Борис Плотніцький народився 1961 року у селі Бригидівка Вінницької області. У 1991 році закінчив Ростовський-на-Дону державний університет. Працював радником голови Донецького апеляційного господарського суду, суддею господарського суду Донецької області, а з 2011 року був головою цього суду. У 2012 році його перевели до Львівського апеляційного господарського суду.

За 2017 рік Борис Плотніцький задекларував майже 370 тис. грн зарплати, понад 80 тис. грн пенсії та ще 18 тис. грн отриманих страхових платежів від фонду соціального страхування. Він також вказав, що володіє автомобілем Volkswagen Passat 2011 року випуску, квартирою площею 32 м2 у Донецьку та земельною ділянкою площею 0,1 га у Красногорівці Донецької області. Дружина Бориса Плотніцького Ірина також володіє нерухомістю на окупованих територіях України, зокрема житловим будинком площею майже 190 м2 у Старомихайлівці Донецької області, а також двома ділянками площею 0,14 та 7 га у Донецькій області, квартирою площею 48 м2 в Алушті в окупованому Криму. Також дружина судді володіє нерухомістю у Львові – квартирою площею 113 м2 і гаражем площею 14 м2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук