Один з найбільших британських банків відмовився від російського антивірусу Касперського

СвітРоман Ганкевич, 3 грудня 20172520
Один з найбільших британських банків відмовився від російського антивірусу Касперського
фото Reuters
Уряд Об’єднаного Королівства рекомендував видалити все російське програмне забезпечення

Один з найбільших британських банків Barclays вирішив більше не пропонувати своїм клієнтам безкоштовний антивірус «Лабораторії Касперського» як бонус. Це рішення прийняли після попередження, адресованого урядовим відомствам, про те, що користуватися російським програмним забезпеченням може бути небезпечно, пише ВВС.

У суботу, 2 грудня, банк розіслав 290 тисячам своїх клієнтів електронні листи, в яких йдеться про те, що це рішення прийнято в якості запобіжного заходу. При цьому клієнтів, що вже користуються антивірусом «Лабораторії Касперського», банк запевнив, що вони можуть продовжувати це робити і надалі.

У листі банку, зокрема, говориться: «Уряд Об’єднаного Королівства рекомендував видалити все російське програмне забезпечення з систем, які класифікуються як секретні і вище. В якості запобіжного заходу ми прийняли рішення більше не пропонувати програмне забезпечення «Лабораторії Касперського» нашим новим клієнтам», - відзначили в Barclays.

Всі 290 тисяч людей, які отримали лист Barclays, - це клієнти, які користуються послугами банку онлайн і в останні 10 років завантажили собі програми «Лабораторії Касперського» в якості річної безкоштовної пробної версії.

Представник «Лабораторії Касперського» заявив, що компанія розчарована рішенням банку відмовитися від її послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук