Олександр Мороз зняв свою кандидатуру з виборів президента України

Політрада політичної сили Олександра Мороза вважає результати виборів сфальсифікованими

СуспільствоАндрій Стець, 27 березня 201934790
74-річний Олександр Мороз - політичний і громадський діяч зараз офіційно є пенсіонером

Кандидат у президенти України Олександр Мороз зняв свою кандидатуру з виборів президента України. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці політика у Facebook, інформує LB.ua.

«Політрада партії, яка висунула мою кандидатуру на пост Президента України, на своєму засіданні проаналізувала перебіг виборчої кампанії і зробила обґрунтований висновок про підготовку небувалої безцеремонної фальсифікації виборів», - зазначив Мороз.

«Актив партії вважає недоцільним продовжувати мою участь у кампанії - політичному фарсі, змирившись з його суттю. З огляду на викладене, прошу не вважати з цього часу мене кандидатом на пост президента України», - сказано в заяві, опублікованій на сторінці політика.

Крім цього він опублікував відповідну заяву до ЦВК, яка датована 24 березня.

Наразі невідомо, чи дійсно подав Мороз відповідну заяву в ЦВК. Центрвиборчком на цей момент не публікував інформації про зміну кількості кандидатів.

Зазначимо, що кандидати в президенти могли подати заяви про зняття з балотування до 7 березня. Після цього терміну ЦВК вже не зважає на заяви, інформація про кандидата залишиться в бюлетені, жодних спеціальних позначень про відмову від виборів у бюлетені не буде. 8 березня ЦВК затвердила зміст виборчого бюлетеня: в ньому буде 39 кандидатів.

74-річний політичний і громадський діяч, у минулому двічі обіймав посаду голови Верховної Ради України, зараз перебуває на пенсії.

Він є членом політичної партії «Соціалістична партія Олександра Мороза», яка його і висунула кандидатом у президенти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук