Онлайн-трансляція обговорення форуму в Давосі
Единбурзька бізнес-школа в Україні з експертною компанією pro.mova та за підтримки Intercomp Global Services вдруге зібрали представників українського бізнесу, аби обговорити Всесвітній економічний форум у Давосі, а також економічні тенденції, які спостерігаються в Україні та світі.
Основною темою цьогорічного Форуму є «Велика трансформація – формування нових моделей» («The Great Transformation – Shaping New Models»). Ця тема відображає основний виклик, що стоїть перед лідерами світових держав – проблему глобального менеджменту – потребу інтеграції людей, систем та технологій, беззаперечний виклик лідерству, що вимагає нових моделей, яскравих ідей та особистої мужності.
Експерти коментують основні та найбільш цікаві теми та тенденції, представлені на Всесвітньому економічному форумі.
Бізнес-дискусія відбувається, зокрема з включенням світових експертів.
У бізнес-дискусії, зокрема, беруть участь науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко, головний лектор з «Економіки» Единбурзької бізнес-школи в Единбурзі та Дубаї, що очолював компанії переліку «Fortune 500» у Великобританії Крейг Робінсон, голова правління інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, виконавчий директор організації «Глобальне освітнє лідерство» у Вашингтоні (включення з Давосу) Олена Трегуб, лектор курсу «Економіка» Единбурзької бізнес-школи, що очолював компанії в Англії, Ірландії, США та Україні (трансляція з Вашингтону) Даррен Хейман.
Довідка:
Edinburgh Business School (Единбурзька бізнес-школа): представник однієї з найбільших бізнес-шкіл світу на базі Heriot-Watt University (Британія). В Україні Единбурзька бізнес-школа почала свою роботу в 2010 році і зараз є одним з лідерів за кількістю студентів в Україні. У вересні 2011 року Школа запустила корпоративну програму МВА, на якій вже навчаються співробітники компанії JTI та Merck.
Всесвітній Економічний Форум — це незалежна міжнародна організація, діяльність якої спрямована на сприяння міжнародній співпраці. Ідея створення Форуму виникла у відомого українського економіста та громадського діяча Богдана Гаврилишина в 1971 році, який і провів перший Форум. В рамках цієї зустрічі збирається світова інтелектуальна еліта: президенти та голови урядів країн G20, керівники міжнародних організацій, топ-менеджери компаній-членів ВЕФ, представники неурядових організацій та відомі науковці.