«Опоблок» попри обіцянки не брати грошей з бюджету таки отримав державне фінансування

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виділив партії «Опозиційний блок«12,1 млн гривень у рамках державного фінансування в першому кварталі, повідомив керівник Департаменту з питань запобігання політичній корупції НАЗК Роман Смик.

Як написав він у Facebook, «Опоблок» виконав умови для надання держфінансування, зокрема – надав необхідний пакет документів.

До слова, від моменту початку держфінансування партій (вересень 2016 року) і досі «Опозиційний блок» відмовлявся від грошей.

В жовтні 2015 року Верховна Рада затвердила закон про фінансування політичних партій із держбюджету, згідно з яким з 1 липня 2016 року було введено державне фінансування партій пропорційно рівню їх підтримки на виборах. Таким чином, право на фінансування отримали партії, які на парламентських виборах 2014 року пройшли у Верховну Раду (подолали 5% бар’єр). Але вже з наступних парламентських виборів (чергові вибори до ВР мають пройти в 2018 році) фінансуватися будуть усі партії, які отримали не менш ніж 2% голосів виборців.

У січні НАЗК розподілило 398 млн гривень на фінансування статутної діяльності партій у 2017 році. «Опозиційний блок» повинен отримати в 2017 році 48,5 млн гривень, зазначило видання LB.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук