«Опозиційному блоку» таки дозволили брати участь у виборах до Харківської облради

Партія «Опозиційний блок» в останній день реєстрації отримала можливість брати участь у виборчій кампанії до Харківської обласної ради.

«Після п'яти місяців боротьби «Опозиційному блоку» вдалося відстояти право харків'ян на чесні вибори, наше право на участь у виборчій кампанії до Харківської обласної ради», – йдеться в заяві партії, розповсюдженій в четвер.

У той же час в «Опозиційному блоці» вважають, що «влада не відмовилася від застосування брудних технологій під час виборів». «Факт, що реєстрація" Опозиційного блоку "відбулася в останній день, теж є маніпуляцією, оскільки тепер ми позбавлені можливості висунути своїх кандидатів у мери і депутати в містах і районах області», – йдеться у партії.

Нагадаємо, 3 серпня Головне територіальне управління юстиції в Харківській області відмовило у реєстрації регіональній організації партії «Опозиційний блок». 24 липня представники народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна подали в управління пакет документів з двома вимогами: прийняти до відома рішення про припинення юридичної особи обласної організації партії «Закон і порядок» (торік на всеукраїнському рівні ця партія була перейменована в «Опозиційний блок») і взяти до відома та зареєструвати обласну організацію партії «Опозиційний блок».

«27 липня ми взяли до відома рішення про ліквідацію обласної організації партії «Закон і порядок», запущена процедура ліквідації даної обласної організації цієї політичної партії. Поки ліквідаційна процедура не буде завершена у відповідності з чинним законодавством Головне територіальне управління юстиції не може прийняти рішення про реєстрацію обласної організації «Опозиційного блоку» на території Харківської області», – сказали тоді в Мін'юсті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук