Парламент Угорщини відкинув пропозицію прем’єра Віктора Орбана заборонити розміщення мігрантів

СвітЮлія Поліковська, 8 листопада 20161530
Парламент Угорщини відкинув пропозицію прем’єра Віктора Орбана заборонити розміщення мігрантів
Ініціатива прем’єра Угорщини Віктора Орбана про заборону на розміщення мігрантів у країні не отримала достатньої підтримки парламенту

Парламент Угорщини відкинув пропозицію прем’єра-міністра Віктора Орбана закріпити в Конституції заборону на розміщення мігрантів, повідомив Reuters.

Зокрема, за конституційні поправки, які забороняють розселення мігрантів, проголосував 131 депутат, але для внесення змін у Конституцію необхідно набрати 133 голоси (всього в парламенті 199 депутатів). Опозиція бойкотувала голосування.

За словами Орбана, поправки були необхідні для того, щоб врахувати суспільну позицію трьох мільйонів громадян, які на жовтневому референдумі проголосували проти впровадження квоти ЄС на розміщення мігрантів. Згідно з квотами ЄС, Угорщина повинна розмістити у себе 1294 мігранта.

Згадуваний референдум відбувся в Угорщині 2 жовтня. 95% тих, хто проголосував на референдумі, висловилися проти розміщення в країні мігрантів за квотою ЄС. При цьому явка на референдумі склала 45%. Референдум був би визнаний таким, що відбувся, якщо б явка склала більше 50%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук