Партія «Слуга народу» наразі відмовилася від логотипа з велосипедом і булавою
Символ партії раніше був приводом для жартів у соцмережах
До теми
Партія «Слуга народу» поки відмовилася від нового логотипа з велосипедом і булавою та вирішила залишитися із перевіреним на президентських виборах «зе-дизайном», заявив очільник передвиборчого штабу Олександр Корнієнко.
«Це на майбутнє такий стиль. Ми його презентували, показали, що він у якийсь момент буде такий. Поки що ж вирішили залишитися з нашим «зе-дизайном», який нас привів до перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах. Ми подивилися: раз він привів нас одного разу до перемоги, то, може, вдруге приведе. Вирішили поки що на цьому дизайні зупинитися», – сказав Корнієнко в інтерв’ю «Радіо Свобода».
Наприкінці травня «Слуга народу» представила логотип, на якому зображений силует чоловіка на велосипеді з піднятою до гори булавою.
До слова, на велосипеді на роботу їздив головний персонаж серіалу «Слуга народу» Василь Голобородько, якого зіграв нині вже чинний президент України Володимир Зеленський.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleПісля того як партія презентувала свій логотип, він став об’єктом жартів у соцмережах. Зокрема, дотепники писали, що булаву можна встромити між спицями велосипедного колеса, і це призведе до того, що чоловік на картинці, як й партія Зеленського, вже нікуди не рушить.