Павло Дуров продав свою частку у «ВКонтакте»

СвітВіктор Павлик, 24 січня 201411540
Павло Дуров продав свою частку у «ВКонтакте»
Павло Дуров/Фото: Getty Images

Засновник найбільшої на пострадянському просторі соціальної мережі «ВКонтакте» Павло Дуров продав свою частку в компанії генеральному директору «Мегафона» Івану Тавріну.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

Експерти відзначають, що угода могла відбутися ще в кінці 2013 року і, ймовірно, вона ґрунтувалася на оцінці соціальної мережі в $3-4 млрд. Таким чином, частка Дурова - 12% акцій - могла обійтися Тавріну в $360 - $480 млн.

Причиною продажу частки називають те, що Дуров розуміє, що втратив контроль над проектом, і незадоволений вимогою акціонерів про підвищення капіталізації соцмережі.

«ВКонтакте» пройшов фазу активного росту, і надалі проект буде працювати виключно заради прибутку, що буде викликати невдоволення серед користувачів, а це Павлу не дуже цікаво. Дуров, таким чином, поступово виходить з проекту «ВКонтакте», в тому числі щоб займатися новими проектами», – пише «Газета.ru».

Засновник «ВКонтакте» довгий час відстоював інтереси проекту як «вільної соціальної мережі». Через це до проекту Дурова було багато претензій у зв'язку з тим, що неповнолітні отримували там доступ до порнографії та екстремістського контенту. Також до соцмережі було багато претензій з боку правовласників, які скаржилися на те, що у «ВКонтакте» порушують їхні авторські права.

Нагадаємо, що створена у 2006 році мережа «ВКонтакте» зараз є одним з найпопулярніших сайтів російського інтернету, її щоденна аудиторія перевищує 60 млн осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук