Перебої у роботі громадського транспорту торкнулись усієї Західної України

У великих містах працюють лише 20-50% необхідної кількості автобусів

Перебої у роботі громадського транспорту торкнулись усієї Західної України
фото умовне
Серйозні перебої у роботі громадського транспорту компанії-перевізники пояснюють надто низькою для дизельного автотранспорту температурою повітря

У зв’язку із сильними морозами проблеми з громадським транспортом виникли у всіх великих містах Західної України. Серйозні перебої відчули не лише мешканці Львова, а й Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода та інших міст.

ZAXID.NET скористався системою GPS-моніторингу громадського транспорту, щоб з’яcувати, як відреагували на сильні морози перевізники в інших містах Західної України. Нагадаємо, що у більшості з цих міст температура повітря 8 січня опустилася до -14-180С, а в ніч на 7 січня подекуди сягала і -250С.

В Івано-Франківську з населенням 223 тис. мешканців станом на 16:30 8 січня курсують 42 автобуса. Всього у місті діє 31 маршрут. Однак, за даними GPS, на 15 маршрутах немає жодного автобуса, на трьох маршрутах курсує по одній машині, на п’яти маршрутах – лише два автобуса. Найбільше автобусів зафіксовано на трьох маршрутах – по три на кожен.

У 215-тисячному Тернополі на 36 міських маршрутів станом на 17:00 8 січня виїхали лише 34 автобуса. На 19 маршрутів не виїхав жоден автобус, на сім маршрутів виїхало по одній машині.

У 115-тисячному Ужгороді на 25 міських маршрутів станом на 17:30 виїхали 25 автобусів. На 12 маршрутах не було жодного автобуса, по одному автобусу зафіксовано на семи маршрутах. Найбільше автобусів (5) зафіксовано на маршруті №7. Варто зауважити, що в Ужгороді сьогодні було тепліше, ніж в інших містах Західної України – вдень температура повітря в Ужгороді становила -70С, хоча минулої ночі опускалась і до -170С.

У 211-тисячному Луцьку на 31 автобусний маршрут виїхали сьогодні лише 64 автобуси. На девяти маршрутах не було жодного автобуса. На п’яти міських маршрутах працює лише по одному автобусу, а на шести – по два. Найбільша кількість автобусів (7) зафіксована на маршруті №2.

Станом на 17:30 8 січня у 246-тисячному Рівному на 29 міських маршрутів виїхало 85 автобусів. На 9 маршрутах не було жодного автобуса, а на трьох курсувало по одній машині. Найбільше автобусів (9) курсує на маршруті №53. На багатьох маршрутах курсують 7-8 машин, що є найбільшою кількістю серед інших міст регіону. У Рівному впродовж дня температура становила -120С, хоча минулої ночі термометри показали -180С.

Нагадаємо, що 730-тисячному Львові теж виникли серйозні перебої у роботі громадського транспорту, які компанії-перевізники пояснюють надто низькою для дизельного автотранспорту температурою повітря. За даними ГО «За якісний транспорт», яка теж використовує дані GPS-моніторингу, станом на 17:30 8 січня на вулицях Львова працювали 139 автобусів. Жодного автобуса не було на 12 маршрутах, по одному автобусу працює на 13 маршрутах. Натомість за даними управління транспорту ЛМР, станом на 14:30 сьогодні працювали 238 автобусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук