Петиція на сайті Бундестагу про визнання Голодомору геноцидом набрала необхідні 50 тис. голосів

Тепер петиція має бути розглянута парламентом Німеччини

Петиція на сайті Бундестагу, яка пропонує визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала і перевищила необхідну кількість голосів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Бундестагу.

Вночі, 26 травня, лічильник тих, хто залишив свої дані на підтримку петиції, перевищив мінімум у 50 тис. голосів. Станом на 8:50, 27 травня, лічильник показує 54 040 голосів. Це означає, що петиція має бути розглянута парламентом.

Нагадаємо, що наприкінці квітня на сайті Бундестагу з’явилася петиція щодо визнання Голодомору геноцидом. У її тексті йдеться, що Бундестаг має визначити, що Голодомор 1932-1933 років - це геноцид українського народу, спричинений радянським режимом під керівництвом Йосипа Сталіна.

Голодомору 1932-1933 рр. в Україні визнано геноцидом українського народу на парламентському рівні в 14 країнах світу та у 24 штатах США. За даними Інституту демографії і соціальних досліджень імені Птухи, втрати населення в Україні під час Голодомору 1930-х роках становили 3,9 млн осіб.

Згідно українському законодавству «публічне заперечення Голодомору 1932 -1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук