Під час концерту у Львівському органному залі слухачі зможуть обирати мелодії через смартфон

У Львівському органному залі відбудеться нестандартний концерт

КультураКатерина Родак, 20 жовтня 20184000
У Львівську органному залі пройде інтерактивний концерт

У неділю, 21 вересня, у Львівському органному залі відбудеться музичний експеримент скрипаля та композитора Олександра Пільчена за участі публіки. Відвідувачі концерту зможуть через Telegram-бот обрати мелодії для відтворення.

Концерт розпочнеться о 19:00. Усі відвідувачі та оркестранти матимуть перед собою смартфони чи планшети. На них потрібно буде запустити Telegram-бот, розроблений спеціально для цього перформансу. На екрані відобразиться список нікнеймів виконавців та список музичних фрагментів, написаних Олександром.

«Є блок експериментальних звуків, є блок звуків, зовсім не пов’язаних з музичними інструментами, а ще ‒ блок зі стандартною музикою, яка має сподобатися пересічному слухачеві», ‒ пояснює Олександр Пільчен.

Кожен музичний фрагмент буде зашифровано за певним емоджі (смайликом). Кожен виконавець матиме свій набір емоджі. Слухач може прослухати всі фрагменти і почати експериментувати з ними. Якщо якась музика не подобається, можна просто не вибирати цей смайл.

Щоб подати команду виконавцеві, потрібно лише натиснути відповідну кнопку в програмі. Виконавець отримує повідомлення: «Хей, хтось хоче, щоб ти зіграв “божу корівку”». І коли він виконує цей запит, слухач бачить на своєму смартфоні: «Хей, оцей хлопець грає “божу корівку”».

Слухач також зможе залишати відгуки в режимі реального часу і прокоментувати гру певного оркестранта. На всі відгуки обіцяють реагувати.

Придбати квиток на інтерактивний концерт можна на сайті Gastrolli.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук