Під час Весняного ділового форуму у Львові обговорять розвиток економіки та бізнес-клімат

ЕкономікаЮлія Лавришин, 20 березня 20191280

Впродовж двох днів, 11 та 12 квітня, у Львові відбуватиметься Весняний діловий форум на тему «Україна 2019 – новий період невизначеності чи можливостей?». Експерти з економіки та представники бізнесу обговорять економічну ситуацію та можливості для ведення бізнесу в Україні.

«Це буде регіональна подія – захід з аудиторією від Ужгорода до Рівного та Хмельницького. Аудиторія буде – керівники і власники компаній, які приймають рішення. Тобто це все-таки така доросла аудиторія. Це захід для людей, які глибоко аналізують тенденції, які відбуваються, і аналізують не з двох постів у Facebook, а які вивчають якісну аналітику Національного банку, кращих інвестиційних інституцій в Україні, які очікують почути тенденції від ЄБРР», – сказав під час прес-конференції 20 березня організатор Весняного ділового форуму Володимир Глащенков.

Серед експертів на форумі буде голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковські, представник Європейського банку реконструкції і розвитку Марк Магелецький, представник турецько-української бізнес-асоціації Буряк Пехліван та заступник голови Національного банку України Дмитро Сологов.

«Коли люди збираються, вони мають змогу проговорити якісь речі, щоб їх покращити, висловити свої пропозиції. Тобто будь-яка платформа це краще, ніж її відсутність. Тим більше якщо на цій платформі збираються дуже важливі люди, які приймають рішення в різних галузях», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук