Підприємства Львівщини виготовили торік для «Укроборонпрому» продукції на ₴160 млн

ЕкономікаОрися Шиян, 1 березня 20173070
«Львівський бронетанковий завод» отримав держзамовлення на бронемашини «Дозор-Б»

У 2016 році підприємства Львівської області виготовили для «Укроборонпром» продукцію на загальну суму 160,2 млн грн. До цього залучено 32 підприємства області. Цьогоріч поланується збільшити їхню кількість до 50.

Про це йшлося сьогодні, 1 березня, під час наради за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки і генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Як розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов, 32 львівські підприємства постачають спеціальні сидіння для «Дозорів», паливо міри, фільтри, датчики для військової техніки та багато інших необхідних деталей. Обсяги замовлень за 2016 рік зросли на 50%.

«Ми би могли після розриву кооперації з РФ просто розмістити замовлення закордоном, але прагнемо дати роботу вітчизняним підприємствам, адже вони здатні закрити потреби оборони, – зазначив Роман Романов. – Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва».

«Сьогодні питома вага підприємств нашої області у структурі замовлень ДК «Укроборонпром» становить 6%», – додав Олег Синютка. На 2017 рік планується збільшити кількість таких підприємств до 50, а зростання обсягів замовлень через ДК «Укроборонпром» для підприємств Львівщини – до 10% у загальній питомій вазі замовлень.

Зазначимо, що в рамках підписаного у 2015 році меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА та концерном уклали окрему угоду про співпрацю в бронетанковій галузі. Вона передбачає організацію широкої кооперації для виконання програм розвитку регіону та програм створення, виробництва, модернізації, ремонту і реалізації продукції військового призначення на базі ДП «Львівський бронетанковий завод» із залученням підприємств різних форм власності та фінансових установ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук