Після 10 місяців суду головного лікаря Городка, якого впіймали на хабарі, виправдали

Сьогодні медик повернувся на роботу

Головні новини Львова 15.02Ольга Зеліско, 15 лютого 2016, 16:55 2622 3

Головний лікар Городка, що на Львівщині, Павло Фалинський повернувся на роботу. Після 10 місяців усунення його від посади та судових розглядів Яворівський суд виправдав підозрюваного у хабарництві медика.

Павла Фалинського відсторонили від посади головного лікаря та взяли під домашній арешт після 22 квітня 2015 року. Саме тоді доктора затримали при спробі отримати тисячу доларів за сприяння у працевлаштуванні.

Нарешті після судових засідань, які тривали понад півроку, останньою крапкою стали судові дебати.

«Він отримав неправомірну вигоду 1 тисячу доларів США за сприяння у працевлаштуванні Гринчишина Ярослава на додаткове місце лікаря-стоматолога на 0, 25 ставки», – переконував прокурор Юрій Пришляк.

«Заявниця декілька разів приходила до нього, щоб перевести сина на посаду лікаря-стоматолога в Городоцьку районну лікарню. Але він їй пояснював, що немає вакансій», – заперечує адвокат підозрюваного лікаря Ярослав Яцишин.

У кращих традиціях українського судочинства, після кількагодинної перерви, о 21:00 у п'ятницю, 12 лютого, Яворівський суд оголосив своє рішення. Суддя розбиває усі докази обвинувачення. Ні оперативне відео, ні свідки, ні мічені гроші суддя Богдан Тесля не бере до уваги. До того ж називає дії свідка Гринчишин провокацією. Тесля також, щоб виправдати лікаря, посилається навіть на Європейський суд з прав людини.

«Європейський суд з прав людини зазначає, що під час здійснення спеціальних слідчих заходів виникає ризик підбурювання з боку працівників правоохоронних органів. А тому межі їх застосування мають бути чітко визначені. При цьому Європейський суд з прав людини усвідомлює, які труднощі виникають у поліції при пошуку та збиранні доказів під час виявлення та розслідування злочину... Суд ухвалив: Фалинського Павла Омеляновича визнати невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1.ст.368 ККУ та виправдати за недоведеністю його вини у вчиненні даного злочину», – оголосив голова Яворівського суду Богдан Тесля.

Суд також скасував домашній арешт та усунення від посади. Сам обвинувачений лікар не приховує своєї радості.

«Я вдячний, що є справедливий суд в Україні. І таким аферичним шляхом боротися з корупцією неможливо. А на роботу... Сьогодні завершений суд, в понеділок я буду на роботі», – поділився Павло Фалинський.

Прокурор обурений таким рішенням суду, та не збирається полишати цієї справи.

«Звичайно, рішення суду вважаємо несправедливим і необґрунтованим, і незаконним. І, звичайно, що будемо подавати апеляцію», – додав прокурор Юрій Пришляк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук