Поради про всяк

Ніцше і Клаузевіц - цікаві

Дмитро Корчинський
Громадський діяч

Клаузевіц радить: в разі ворожої окупації, спершу вбийте тих своїх чиновників, які намагаються виконувати обов'язки та колаборантів, а вже потому беріться за солдатів противника.

Італійська мафія у США спочатку ображала та обкрадала емігрантів в італійських кварталах, а вже потому, коли всі були видресирувані, взялася за іншоетнічних бариг.

Бандерівці багато зусиль витратили на те, щоб повибивати мельниківців та іншу наволоч зі "своїх", бо такий загальний принцип, інакше є неможливою боротьба з титульним ворогом. Кожна партизанка змушена бити не менше "своїх", ніж чужих.

Українська молодь повинна примусити українських свинопасів знов пасти свині, а не виборців. Це стосується парламентських партій, популярних журналістів, володарів громадської думки. Хоча й приміщення АП варто було б використати раціональніше. Наприклад, влаштувати там качалку для націоналістичної молоді.

Кажуть, Ніцше колись запитали: от ви пишете за уберменша (надлюдину), а чи багато цих уберменшів? Ну що ви – відповів Ніцше – меншів одиниці, а решта суцільні унтерменші (свинопаси).

Здається, відтоді – вже одиниці унтерменшів (свинопаси зредукувалися до свиней). Щоправда, підозріло багато унтерфеменш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук