Порошенко підписав закон, що дає право бійцям АТО виходити на пенсію у 50-55 років

Для виходу на пенсію в 50-55 років необхідно наявність страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і 20 років для жінок

Порошенко підписав закон, що дає право бійцям АТО виходити на пенсію у 50-55 років
Закон поширюєтья також на добровольців, які були включені до складу ЗСУ, МВС, Національної гвардії

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб з числа учасників антитерористичної операції». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з документом, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали безпосередню участь в АТО у районах її проведення, можуть виходити на пенсію у віці 55 років (чоловіки) та 50-55 років (жінки). Для цього необхідна наявність страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і 20 років для жінок.

Таке ж право отримують учасники бойових дій, які воювали у складі добровольчих формувань, які були включені до складу ЗСУ, МВС, Національної гвардії та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України.

«Дружинам (чоловікам), якщо вони не вступили у повторний шлюб, і батьки вищезазначених категорій громадян, які загинули або пропали безвісти, померлих внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в АТО, забезпечення її проведення також надається право на призначення пенсії за віком», - йдеться в законі.

Нагадаємо, 20 грудня цей закон уже підписав спікер Верховної Радою Андрій Парубій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук