Постраждалий майданівець із Львівщини потребує допомоги

Учасник революційних подій на Майдані в Києві Володимир Яворський, котрий донедавна проживав у Дрогобицькому районі, звернувся до постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ЛОР з проханням допомогти йому в лікуванні та вирішенні житлового питання.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської облради.

Як зазначається у зверненні, під час участі в революційних подіях на Майдані в Києві Володимир Яворський повністю втратив зір. Це сталося 30 листопада 2013 року внаслідок отриманих від працівників спецпідрозділу «Беркут» ударів по голові, а також через діб невідомих токсичних газів.

На сьогодні постраждалий закінчує курс лікування в офтальмологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Після виписки з лікарні він не має куди податись, оскільки особистого житла в нього немає (через особисті обставини помешкання він втратив після подій на Майдані).

Окрім того, відсутність місця реєстрації унеможливлює процедуру оформлення інвалідності та можливість отримання соціальної допомоги.

Депутати облради вирішили скерувати міським головам Стебника і Дрогобича листи з проханням надати на території їхніх міст тимчасове житло постраждалому і водночас запропонувати Володимирові Яворському можливі варіанти для постійного місця проживання.

Окрім того, волонтери та активісти Львівського обласного управління товариства сліпих, які опікуються долею постраждалого майданівця, просять небайдужих людей допомогти вирішити соціально-побутові проблеми постраждалого Володимира Яворського. Зголошуватися можна за тел.: Надія Філяк (067) 977-50-10.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук