Працівники Львівського психдиспансеру вимагають припинити ліквідацію закладу

З ініціативи ЛОДА диспансер хочуть приєднати до психіатричної лікарні

СуспільствоАнастасія Себало, 26 листопада 2018, 20:19 2198 0

Працівники Львівського обласного психоневрологічного диспансеру вимагають залишити львівську психіатрію в спокої. Вони склали перелік вимог до обласної влади, для цього 26 листопада скликали прес-конференцію. Насамперед вони вимагають забезпечити пацієнтів із ментальними розладами безоплатними ліками. А також офіційно припинити процес ліквідації їхнього закладу.

Колектив диспансеру вимагає визнати протизаконним та зняти з розгляду проект рішення обласної ради, складений ще у квітні цього року. Обласна держадміністрація пропонує приєднати диспансер до обласної психіатричної лікарні. Якщо це станеться, медичний заклад просто перестане існувати, а його приміщення, імовірно, продадуть.

Працівники диспансеру натомість пропонують обласній владі спільно з медиками вивчити стан справ у львівській психіатрії, напрацювати реальний план розвитку і лиш тоді впроваджувати реформи.

«З моменту появи на сайті обласної ради проекту рішення про ліквідацію диспансеру є повне ігнорування колективу, повне ігнорування працівниками. Ми на сьогоднішній день нічого властиво не знаємо, що торкається нашої долі», ‒ каже головний лікар обласного психоневрологічного диспансеру Володимир Яєчник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук