Працівники Центру дитячої творчості на Погулянці виступили проти його закриття

Працівники Центру дитячої творчості на Погулянці виступили проти його закриття
фото wikimapia
У центрі дитячої творчості виявили суттєві порушення протипожежної безпеки

Директор і працівники Центру творчості дітей і юнацтва Галичини виступили проти тимчасового закриття закладу через порушення пожежної безпеки. Вони вважають, що дітям у будівлі центру творчості нічого не загрожує.

Зокрема, директор ЦТДЮГ Олег Кузик повідомив, що всі пожежні щитові у його закладі обладнані вогнегасниками, а до того ж існує можливість закачати додаткові 5 тонн води в систему водопостачання центру творчості.

Проти тимчасового закриття центру творчості виступив співак і керівник музичної студії «Джерело» Назар Савко. На своїй Facebook-сторінці він заявив, що ЦТДЮГ став «цапом відбувайлом безпорадності ДСНС» і «способом егоїстичної самореалізації громадських активістів».

«Насправді нічого критичного немає. За весь час мого існування у ЦТДЮГ – від початку будівництва закладу, не було жодного випадку загоряння. Всі евакуаційні виходи працюють. Так, вони закриті, але є ключі на охороні. А ви хочете, щоб вони були постійно відкритими, щоб могли залізти крадії і поцупити щось? Це абсурд», - написав Назар Савко.

Із подібною заявою в соцмережах виступила і керівниця відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи ЦТДЮГ Олександра Єсіпова.

Реакція працівників закладу зумовлена наслідками позапланової перевірки, під час якої інспектори ДСНС виявили численні порушення. Зокрема, у закладі відсутня протипожежна сигналізація, а електромережа не відповідає вимогам безпеки.

Проте, як зазначили у департаменті гуманітарної політики ЛМР, мова про закриття Центру на Погулянці не йде. Директора Центру зобов’язано у найкоротші терміни усунути недоліки, які були виявлені під час перевірки інспекторами ДСНС.

«Під час перевірки було виявлено ряд недоліків у Центрі дитячо-юнацької творчості. За результатами перевірки складено акт. Керівника Центру дитячо-юнацької творчості Галичини зобов’язано у найкоротші терміни усунути виявлені недоліки. Мова про закриття Центру не стоїть», – повідомили у департаменті гуманітарної політики ЛМР.

До слова, востаннє ЦТДЮГ перевіряли ще у 2014 році. Зараз у центрі навчаються 3600 дітей та працюють 130 гуртків. Рішення про закриття дитячого центру прийматиме суд, а керівникові закладу загрожує штраф від 54 до 180 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук