Президент підписав закон про надання статусу ветеранів воякам ОУН і УПА

Раніше парламент схвалив посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті

Сітілайт з гаслом «УПА живе!» у Львові

Президент Петро Порошенко підписав законопроект про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради. У профілі законопроекту зазначено, що документ було повернуто з підписом від Президента 22 грудня.

Тепер бійці УПА та інших збройних формувань, які воювали за незалежність у ХХ столітті, отримають статус ветеранів. Ці категорії громадян матимуть однакові державні соціальні гарантії разом із ветеранами Червоної армії.

Згідно з проектом закону, станом на 23 травня 2018 року в Україні кількість людей, які були в складі ОУН та УПА, становить 1201 особу.

Закон набуде чинності за три місяці від дня його опублікування.

Ініціатором законопроекту стала низка народних депутатів на чолі з Юрієм Шухевичем – сином найвідомішого головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Нагадаємо, що парламент ухвалив в другому читанні та в цілому законопроект №8519 щодо надання статусу ветеранів учасникам ОУН-УПА та іншим борцям за незалежність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук