Президент підтримав збільшення фінансування безпеки і оборони до кінця поточного року

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 вересня 20161690
Порошенко підтримав збільшення фінансування безпеки і оборони до кінця поточного року

Президент Петро Порошенко підписав указ №422/2016 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року «Про невідкладні заходи з фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2016 році», яким ввів у дію відповідне рішення. Про це інформують у прес-центрі Адміністрації президента.

Згідно з рішенням РНБО, Кабінету міністрів доручається збільшити видатки на потреби національної безпеки і оборони України у 2016 році. Уряд повинен у тижневий термін внести на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», передбачивши збільшення видатків загального фонду державного бюджету для Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони - на 175 млн грн, Національної поліції України - на 2 млрд 4 млн 8 тис. грн, Державної прикордонної служби - на 782,7 млн грн, Служби безпеки України - на 128,5 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту - на 5,4 млн грн, Управління державної охорони України - на 51 млн грн.

У 2016 році також має бути забезпечено фінансування загального фонду держбюджету на виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розробку, освоєння і впровадження нових технологій, нарощення існуючих виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, в тому числі підготовку виробництва ракетного озброєння. Це відбудеться через перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень Державному космічному агентству України в обсязі 300,0 млн грн, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України - в обсязі 263,0 млн грн.

Нагадаємо, у проекті держбюджету на наступний рік фінансування сектору безпеки і оборони передбачене на рівні 116 млрд: у 2017 році Міноборони отримає 64 млрд грн, МВС – 46 млрд грн, СБУ – 6 млрд грн.

Також повідомлялося, що в середу, 29 вересня, РНБО України підтримала забезпечення додатковим фінансуванням сектору безпеки і оборони в межах бюджету поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук