Президент затвердив символіку РНБО

Указом визначений порядок використання прапора, емблеми і знака відомства

Знак і емблема РНБО

Президент України Петро Порошенко підписав указ про заснування емблеми, прапора і знака Ради національної безпеки і оборони (РНБО) і затвердив їх офіційні опис і зображення. Про це йдеться в тексті указу №334/2017, оприлюдненому на сайті глави держави в п'ятницю, 20 жовтня.

Також в документі затверджено опис даної символіки. «Символом Ради національної безпеки і оборони України є квадрат блакитного кольору з заглибленнями на всі боки в формі золотої кріпосної стіни з чотирма бастіонами по кутах. Усередині квадрата розміщено малий державний герб України, накладений на вертикально розташовану золоту булаву і обрамлений по колу синьою стрічкою з золотими кантом і написом «Рада національної безпеки і оборони. Україна», - йдеться в описі.

Згідно з затвердженим описом прапора РНБО, таким є прямокутне полотнище синього кольору із співвідношенням ширини до довжини 2:3. У центрі полотнища розміщено зображення емблеми Ради. Висота емблеми становить 7/9 ширини полотнища. Сторони полотнища прапора ідентичні.

Прапор РНБО

Знаком РНБО України є восьмипроменева зірка з променями, що розходяться, на якій розміщена емблема Ради.

В указі також визначається порядок використання затвердженої президентом символіки РНБО.

Нагадаємо, раніше президент ввів у дію рішення РНБО про Ставку Верховного Головнокомандувача. Також на початку жовтня Петро Порошенко ввів у дію таємне рішення РНБО про військове співробітництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук