Порошенка просять повернути громаді 18 га лісу в Брюховичах

СуспільствоО.Г., 24 червня 20144661

Мешканці смт. Брюховичі звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням зупинити посягання на знищення лісів кліматологічно-оздоровчого призначення у курортній зоні поблизу Львова. Про це йдеться у відкритому листі громади.

Як відомо, у 2004 році Брюховицька селищна рада прийняла незаконне рішення про вилучення лісових земельних ділянок площею майже 18 га і передачу їх в оренду з правом викупу двом приватним фірмам ПП «Буддизайн» і ТзОВ «Новобуддизайн».

«Цивільними та господарськими судами за позовом прокуратури та Львівської міської ради впродовж чотирьох років здійснювалися судові процеси щодо скасування незаконних рішень Брюховицької селищної ради, як про вилучення земель з лісового Державного фонду, так і про укладання договорів оренди між Брюховицькою селищною радою та вищезгаданими фірмами. Протиправні рішення були повністю скасовані судами від першої інстанції до Верховного суду», - йдеться в листі.

Однак Брюховицька селищна рада продала земельні ділянки ПП «Буддизайн» та ТзОВ «Новобуддизайн» під будівництво житлових об’єктів та дошкільного спортивного закладу. Далі підприємці перепродали земельні ділянки іншим особам і після цього припинили діяльність.

Тепер прокуратура судиться з новими власниками наділів. Так, у 2012 році прокуратурою Шевченківського району міста Львова було подано 16 позовів про витребування земельних ділянок. Утім у багатьох справах прокуратура програє. Наприклад, по чотирьох справах щодо витребування земельних ділянок загальною площею 13,3248 га у ТзОВ «Лазурит 007», ТзОВ «СервісПет», ТзОВ «Самгородок», ПП «Галицький достаток» у задоволенні позовів прокуратури відмовлено.

«На жаль, деякі нечесні судді продовжують задовольняти позови шахраїв, щодо знищення унікальних лісів. Разом з тим, наголошуємо на трагічній ситуації, яка має місце на цій території – численні захоронення жертв Голокосту, про що свідчать корінні мешканці селища Брюхович, аерофотознімки 1940-х років та залишки могил, - написали президенту мешканці Брюхович. - Просимо Вас взяти під особистий контроль хід цієї справи. А також створити комісію із фахівців… з метою комплексного розслідування цього масштабного, резонансного злочину, ліквідації шахрайських намірів щодо знищення Державних лісів І групи оздоровчого призначення та притягнення до відповідальності фігурантів цієї справи».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Peter Duke 24 червня 2014, 23:25

  ПОРОШЕНКУ не до вашиї проблем, такі проблеми ви можити вирішити самі на місці, взяли в руки автомати, і порішали усі питання з усіма хто причепний до цього, так як роблять це на сході.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук