«Приватбанк» продасть свою частку у «Буковелі» і стадіон у Дніпрі

Також «Приватбанк» виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

СуспільствоЮрій Братюк, 8 жовтня 20185790

У понеділок, 8 жовтня, «Приватбанк» оголосив конкурс з відбору компаній, що супроводжуватимуть продаж низки великих об’єктів, що перебувають у власності банку.

За повідомленням прес-служби банку, на продаж виставлено частку в найбільшому курорті західної України «Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі, готель «Radisson Blu Resort Буковель», готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

Нагадаємо, що 7 березня НБУ програв суд екс-власникам «ПриватБанку» і не зміг забрати в них «Буковель». Суд задовольнив позов ТОВ «Скорзонера» (кінцеві бенефіціари Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов) до Національного банку і розірвав шість іпотечних договорів щодо майна гірськолижного курорту «Буковель». Ці договори були укладені між «Скорзонерою» і НБУ в жовтні 2014 року як забезпечення боргових зобов'язань «ПриватБанку» перед Нацбанком за кредитами рефінансування. Зокрема, у липні 2017 р. тодішній голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак заявляв, що третина активів курорту «Буковель» передали на баланс «ПриватБанку», і банк має намір передати ці активи в оренду співвласникам, а потім виставити на міжнародний конкурс. Шлапак зазначав, що «Буковель» був переданий на баланс банку з оцінкою 11 млрд грн, однак згодом цей об'єкт був переоцінений до 5,35 млрд грн.

Компанію «Скорзонера» пов'язують з гірськолижним курортом «Буковель», називаючи власником землі, на якій розташований курорт. За даними держреєстру прав на нерухоме майно, предметом іпотеки за договором, який уклали «Скорзонера» і НБУ, є паркінг (площа - 29,8 тис. м2) у Яремчі та селі Поляниця Івано-Франківської області. Також з держреєстру випливає, що «Скорзонера» передала в іпотеку для НБУ ряд інших активів у цьому населеному пункті (переважно - земельні ділянки, а також інші види нерухомого майна).

Як наслідок – НБУ втратив право на низку активів «приватівців». Йдеться про нерухомість на курорті «Буковель»; ангар для літаків аеропорту «Дніпропетровськ»; вагони ПАТ «Дніпроазот», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПАТ «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат»; завод «Біола», готель «Жовтневий» та ще кілька об`єктів нерухомості в м. Дніпро, а також у м. Київ Також НБУ не зміг відстояти зерновий термінал «Бориваж» (Одеська область).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук