Путіна можна поставити на місце, якщо говорити з ним з позиції сили, – Тимошенко

Суспільство12 вересня 20144671

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що зупинити війну Росії проти України можливо лише шляхом переговорів з позиції сили.

Про це вона сказала під час виступу на одинадцятій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

«Переговори – це єдиний шлях для завершення війни, але тільки тоді, коли ми станемо сильнішими і зможемо відстояти територіальну цілісність України. Тільки так ми зможемо встановити мир, тільки так ми поставимо Путіна на місце», – заявила Юлія Тимошенко, яку цитує прес-служба «Батьківщини».

Вона також звернула увагу на те, що протоколи про тимчасове перемир'я на сході України, підписані у Мінську, є викликом для територіальної цілісності України і суверенітету нашої держави.

«Мінський протокол – це сподівання на мир, але після його підписання бойовики обстріляли українську армію 89 разів. І це за офіційною інформацією РНБО», – наголосила Тимошенко.

«На жаль, наші сподівання на мир використовуються для розширення території, підконтрольної бойовикам. Немає ніякої гарантії, що в будь-який момент знову не розпочнуться активні бойові дії», – додала вона.

На думку Юлії Тимошенко, для встановлення миру потрібно:

- повернутися до переговорів у Женевському форматі, за участі США, ЄС, України та Росії: не можна залишати Україну один на один з Росією;

- змінити суть санкцій проти Росії: вони мають бути потужними та чітко визначеними в часі;

- надати українській армії сучасну зброю за рахунок України: наші солдати не повинні протистояти Росії з майже голими руками.

«Жодної капітуляції ми не допустимо. Я вірю в нашу перемогу», – наголосила Юлія Тимошенко.

Відтак вона закликала країни демократичного світу прийняти Україну до системи колективної безпеки НАТО.

«Сьогодні нам треба розпочати шлях до НАТО, але зробити його швидким», – зазначила Тимошенко.

«Якщо демократичні країни дійсно хочуть підтримати Україну перед агресією Росії, то їм слід прийняти нашу державу до системи колективної безпеки – НАТО», – наголосила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, агресія Росії стала потужним каталізатором на шляху України до НАТО.

«До анексії Криму і війни на Донбасі лише 13% українців підтримували вступ нашої держави до альянсу, зараз майже 70%», – повідомила Юлія Тимошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук