Рада експертів сумнівається у доброчесності ще двох кандидатів до Антикорупційного суду

Загалом рада міжнародних експертів сумнівається у доброчесності майже половини кандидатів

СуспільствоЮрій Братюк, 15 січня 201919250

У вівторок, 15 січня, громадська рада міжнародних експертів оголосила, що сумнівається у доброчесності ще двох кандидатів до Антикорупційного суду.

За повідомленням «Громадського», рада ініціювала щодо цих кандидатів спеціальне засідання спільно з із Вищою кваліфікаційною комісією суддів. Загалом представники Громадської ради міжнародних експертів сумніваються у доброчесності вже 49 зі 113 кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду.

Перше спільне засідання громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів відбудеться 18 січня. Загалом свою роботу рада міжнародних експертів має завершити до 26 січня.

Нагадаємо, що 7 червня 2018 року Рада прийняла закон про Антикорупційний суд, 14 червня він набув чинності. Варто зауважито, що створення Антикорупційного суду - одна з основних вимог західних кредиторів. Але воно тривалий час блокувалося, представники влади пропонували замість окремого суду створити палату в наявній системі. Восени 2017 року риторика влади змінилася, і в грудні президент Петро Порошенко вніс законопроект у Раду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук