Роботу канадської компанії IMAX в окупованому Криму перевірятиме СБУ

Попри санкції у Ялті продовжує працювати кінотеатр, де показують закордонні фільми у форматі ІМАХ

У кінотеатрі, незважаючи на санкції, демонстрували фільми в форматі IMAX

Служба безпеки України зацікавилася роботою канадської кінокорпорації IMAX і інших західних представництв кіноіндустрії в окупованому Криму. Про це повідомила прес-служба правоохоронного відомства у відповідь на запит «Крим.Реалії».

Прес-секретарка Олена Гітлянська зазначила, що «після перевірки інформації, в разі наявності підстав, СБУ зробить дії правового реагування».

Крім того, прес-служба Міністерства закордонних справ Канади повідомила, що вони також знайомі з ситуацією і повідомлять про свою позицію найближчим часом.

У Ялті продовжує роботу кінотеатр «Сатурн-IMAX», де показують іноземні фільми в форматі ІMAX, попри режим санкцій. У цьому та інших кінотеатрах півострова демонструють західні новинки в російському дубляжі.

Посольство Канади в Україні раніше повідомило, що можлива діяльність компанії IMAX в Ялті (кінотеатр «Сатурн IMAX») буде перевірена Королівською канадською поліцією і Канадською митною службою.

Нагадаємо, згідно із обмеженнями, котрі запровадили західні держави, на окупований РФ півострів заборонений експорт окремих товарів і технологій для кримських компаній або для використання у Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах, а також секторах, пов'язаних із розвідкою, освоєнням і видобутком нафти, газу й корисних копалин. Крім цього накладено заборону на технічне сприяння, брокерські послуги, будівельні та інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах.

Також заборонено створювати спільні підприємства як на території Криму й Севастополя, під ці обмеження підпадають ще юрособи, котрі перебувають на півострові; заборонено брати участь, свідомо чи навмисне, в діях, метою або ефектом яких є обхід санкцій.

До слова, український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» демонстрували в окупованому Криму з 1 серпня. Після того, як правовласники, компанія Film.ua, дізналися про це, вона зупинили прокат на окупованій території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук