Російські хакери намагаються викрасти дані про вакцину від коронавірусу

Також в кібератаках підозрюють хакерів з Китаю та Ірану

СвітЮрій Братюк, 5 травня8690

Російські хакери здійснили кібератаку на низку університетів Великої Британії, що ведуть роботу над виробленням вакцини і устаткування у боротьбі проти коронавірусу. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Британський національний центр кібернетичної безпеки (NCSC) заявив, що університети Сполученого Королівства і дослідницькі центри стають ціллю цілої хвилі нападів хакерів із «ворожих держав», які прагнуть заволодіти інформацією про дослідження на шляху вироблення вакцини проти коронавірусу.

Вважається, що кіберзлочинці діють під керівництвом урядів Росії, Китаю та Ірану. Хакери концентрують увагу на дослідницькій діяльності у напрямку вироблення вакцини проти коронавірусу. Втім, досі жодна зі спроб нападу не була успішною.

«Виглядає так, що Росія знов цим займається. Цього разу кібернапади спрямовуються на викрадення досліджень, пов’язаних із коронавірусом. Іран та Китай також підозрюють в участі у цій діяльності. Буквально нещодавно чеські шпиталі зазнали кібернападів, які пов’язують із російськими хакерами», – йдеться у повідомленні NCSC.

Голова відділу кібернетичних досліджень Королівського інституту об’єднаних служб Джеймс Саллівен заявив, що пандемія призводить до збільшення зловмисної кібернетичної діяльності вороже налаштованих держав, зокрема у зв’язку з виробленням вакцини від коронавірусу.

За його словами, британські фахівці з кібернетичної безпеки працюють цілодобово з метою допомогти тим, хто стає ціллю подібних нападів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук