Росію не можна трактувати як країну, що веде нормальну політику – глава МЗС Польщі

СвітЛюбко Петренко, 21 січня 20154381
Росію не можна трактувати як країну, що веде нормальну політику – глава МЗС Польщі

«Зараз Європейський Союз навіть не думає про пом’якшення санкцій щодо Росії, навпаки, він завжди має можливість посилити санкції за продовження дестабілізації ситуації в Україні», – заявив міністр закордонних справ Польщі Ґжеґож Схетина. Про це повідомляє на своєму сайті Polskie Radio.

Водночас Схетина зазначив, що «серед країн Південної і Західної Європи є прихильники "нормалізації" відносин з Росією». На його думку, ці країни досі не бажають усвідомлювати, що «Росію не можна трактувати як одну з європейських країн, яка веде нормальну політику».  

Польський міністр застеріг від впливу російської пропаганди, яка проводиться «у стилі 70-х років». «Чи є вона успішна? Напевно так, адже виконує свою роль. Не для того росіяни фінансують її в таких величезних обсягах, аби вона не була успішною», – зазначив він.

Ґжеґож Схетина висловився за створення Європейським Союзом російськомовного радіо чи телебачення, яке могло б надавати інформацію без кремлівської пропаганди. «Щось на кшталт Радіо Вільна Європа», – уточнив він.

Керівник польського зовнішньополітичного відомства наголосив також на важливості допомоги для самої України, котра є «гарантом безпеки в цій частині Європи».

Він, зокрема, зазначив, що вважає вигідним для Польщі надання Україні 100 млн євро кредиту. «Ми хочемо, щоб ця допомога і цей кредит для України могли використовувати також польські фірми, які б допомагали Україні в реструктуризації, відновленні, тому що це теж посилить наші добросусідські відносини», - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук