Розгляд питання про продовження ліцензії «Інтера» перенесли на 28 травня

Нацрада перенесла розгляд питання про продовження ліцензії «Інтера»

Розгляд заяви телеканалу «Інтер» про продовження строку дії ліценції на аналогове ефірне мовлення на мережі УТ-3 перенесли на 28 травня.

Відповідне рішення Нацрада прийняла на засіданні 21 травня, повідомляє «Телекритика».

Як зазначається, до Нацради надійшло два звернення низки народних депутатів від фракцій «Народного фронту» і «Батьківщини», у яких викладалися аргументи для непродовження ліцензії «Інтера». Нацрада потребує часу для опрацювання наведених там фактів.

Зокрема, за словами голови Нацради Юрія Артеменка, для Нацради стала новою інформація про те, що «Інтер» під час конкурсу отримав ліцензію на мовлення на 20 годин на добу, яка згодом без конкурсу була розширена до 24 годин на добу. Регулятору необхідно дослідити архівну справу «Інтера».
 
Крім того, присутній на засіданні народний депутат від «Народного фронту» Микола Княжицький нагадав про деякі норми законодавства, які передбачають запрошення на засідання Нацради народних депутатів і розгляду їхніх звернень. Нацрада планує запросити всіх народних депутатів, чиї підписи були під зверненням, а також народних депутатів від фракції «Опозиційного блоку», які 21 травня прийшли на засідання Нацради підтримати телеканал «Інтер».
 
Народний депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Мірошниченко вважає, що Нацрада має всі підстави для розгляду питання «Інтера» і для продовження його ліцензії, а Наталія Королевська звинуватила партію «Народний фронт» у спробі запровадження в країні цензури та тиску на Нацраду і канали.

Нагадаємо, що одним зі співвласників каналу «Інтер» є народний депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін, іншим - олігарх Дмитро Фірташ.
 
Напередодні засідання Нацради, 20 травня, народний депутат від «Народного фронту», голова парламентського Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що телеканал «Інтер» не має законних підстав для продовження ліцензії на мовлення. Через це він вимагає заборонити «Інтеру» продовжувати ліцензію, тому що продовження ліцензії буде суперечити законодавству.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук