Розробками львівського ортопеда зацікавилися медики провідних країн світу

Львівський ортопед Олександр Корольков (зліва) і автор всесвітньо відомої технології «керованого росту в дітей» американець Пітер Стівенсон

На початку квітня в Тель-Авіві відбувся 38 Європейський конгрес дитячих ортопедів, на якому провідні фахівці ділилися новітніми розробками діагностики та лікування різноманітних патологій опорно-рухової системи у дітей. На конгрес з’їхалися майже 1000 спеціалістів з різних країн світу. Були на ньому і українські дитячі ортопеди, зокрема і зі Львова.

Лікар-ортопед Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ Олександр Корольков разом зі своїм учнем з Харкова Павлом Рахманом представили на конгресі дві власні розробки, що стосуються діагностики і лікування деяких патологій опорно-рухового апарату у дітей.

Досвід українських ортопедів викликав неабиякий інтерес у провідних спеціалістів з різних країн - Італії, США, Великої Британії, Ізраїлю, Швейцарії та Швеції. Вони запропонували українським ортопедам подальшу співпрацю та обмін досвідом.

Здобутки, якими поділилися дитячі ортопеди з різних країн світу, за словами Олександра Королькова, будуть впроваджуватися і в українських медичних установах, зокрема і у Львові. Зокрема ті, що стосується лікування дітей з патологією хребта та нижніх кінцівок - сколіоз, вивихи та підвивих стегна, деформації стоп, різного виду деформації та укорочення нижніх кінцівок тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук