Слухання у справі про сумісництво Ірини Сех перенесли на 13 серпня

31 липня в окружному адміністративному суді Львова вже втретє не відбулось слухання у справі про незаконне сумісництво Іриною Сех посад голови ЛОДА та народного депутата України від фракції ВО «Свобода». Причина – відсутність відповідача чи його представника у залі суду. Наступне слухання заплановане на 13 серпня.

Про це у коментарі ZAXID.NET повідомила одна із ініціаторів позову юрист, доцент кафедри трудового права ЛНУ ім. Івана Франка, активіст громадської організації «Політичне об’єднання «Сила людей» Оксана Жолнович.

« Ні Ірина Сех, ні її представники у суд не з’явилися та посилаються на те, що вона має важливі справи як народний депутат в Києві, а її адвокати зайняті в інших судових процесах», – розповіла Жолнович.

Водночас, зі слів активістки, представники голови ЛОДА подали на розгляд судді письмові заперечення у справі. На їхню думку позов громадських активістів є безпідставним і таким, що не може розглядатися адміністративним судом, бо позивачі посягають на приватне право відповідача обирати собі місце роботи – чи головою ЛОДА, чи народним депутатом – і таке право не належить до сфери публічно-правових відносин.

«Окрім того, Сех вважає, що в її діях відсутні будь-які порушення чинного законодавства, оскільки вона ще 10 червня подала президенту заяву про своє звільнення з посади голови ЛОДА і, на її думку, цих дій достатньо, щоб виконати вимоги законодавства», – розповіла Оксана Жолнович.

Заяву Сех на ім’я президента відповідач долучила до заперечення. Однак, активісти вважають, що згадана заява не має жодної юридичної сили.

«На заяві немає реєстраційного номера. Це може свідчити про те, що заяву у адміністрації президента не бачили», – розповіла Жолнович.

Активісти «Сили людей», однак, не збираються зупинятись, вони продовжують наполягати, що незаконно суміщаючи дві посади голова ЛОДА порушує конституційний інтерес народу України. 

«Ми продовжуватимемо апелювати до того, що обіймаючи дві посади водночас, Сех порушує конституційний інтерес громадян, до того ж, захист такого порушеного інтересу визнається у судовій практиці Європейського суду з прав людини», – розповіла кандидат юридичних наук Оксана Жолнович.

Як повідомляв ZAXID.NET, Ірина Сех з 2 березня незаконно поєднує посади голови ЛОДА з діяльністю депутата ВР України. З того часу громадськість Львова активно протестує проти незаконного сумісництва Сех. Громадські активісти політичного об’єднання «Сила людей» вкінці квітня  зареєстрували в окружному адмінсуді Львова позов про незаконне суміщення посад головою ЛОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук