Сьогодні на Львівщині мають відбутися перші засідання виборчих комісій

Центральна виборча комісія постановою від 5 вересня 2014 року № 858 утворила окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України, що здійснюватимуть організацію підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков, інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

За його словами, повноваження окружних виборчих комісій, встановлені законом «Про вибори народних депутатів України», починаються з моменту складення присяги не менш як двома третинами її мінімального складу на її першому засіданні, яке повинно бути скликане не пізніше 8 вересня 2014 року.

Відповідно до статті 51 закону органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень:

  • надавати необхідні приміщення відповідно до норм, установлених цим законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії, сприяти в облаштуванні цих приміщень;
  • забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації;
  • надавати згідно із встановленими ЦВК нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій.

Також органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи вирішують весь комплекс питань щодо матеріально-технічного забезпечення комісій відповідно до нормативних вимог, визначених законом та постановою Центральної виборчої комісії від 26 січня 2012 року № 18.

У ЛОДА також повідомили, що у приміщеннях ОВК встановлено програмно-технічний комплекс інформаційно-аналітичної системи «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори», за допомогою якого здійснюватиметься передача оперативної інформації до ЦВК про перебіг підготовки та проведення виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук