США виділять 100 тис. доларів для ліквідації наслідків стихії у Західній Україні

США виділять 100 тис. доларів для ліквідації наслідків стихії у Західній Україні
фото ДСНС
Потоп призвів до серйозних збитків на заході України

Сполучені Штати Америки за допомогою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) нададуть Україні фінансування розміром 100 тис. доларів для боротьби з паводками в західних областях країни, повідомило посольство США в Україні.

«Сполучені Штати Америки підтримують Україну в цей скрутний час сильних повеней у Західній Україні. За допомогою USAID американський народ надасть нове фінансування розміром 100 тис. доларів для підтримки України в боротьбі з цією гуманітарною катастрофою. Ми тісно співпрацюватимемо з урядом України в забезпеченні швидкого й ефективного використання цих коштів, щоб допомогти жителям Західної України здолати наслідки цієї гуманітарної катастрофи», – зазначено в повідомленні посольства.

Нагадаємо, сильні дощі у період з 22 по 24 червня призвели до підйому води у річках, через що вони повиходили з берегів і завдали численнмх руйнувань у п’ятьох областях на заході України.

Станом на ранок 27 червня в західних областях України через негоду в 180 населених пунктах підтоплений 3871 будинок, залишаються затопленими підвали та присадибні ділянки місцевих жителів, зруйновані автодороги, мости та інші об'єкти інфраструктури. Крім того, в Івано-Франківській області негода призвела до загибелі трьох людей.

Україна планує залучити до ліквідації наслідків стихії багатонаціональний інженерний батальйон «Тиса», який складається з українських, угорських, словацьких і румунських військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук