Стали відомі кандидати від уряду в конкурсну комісію Держбюро розслідувань

Стали відомі кандидати від уряду в конкурсну комісію Держбюро розслідувань
Міністр юстицій України Павло Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко озвучив прізвища трьох кандидатів до конкурсної комісії зі створення Державного бюро розслідувань. Про це він заявив під час засідання уряду у середу, 24 лютого, повідомив «Укрінформ».

«У Міністерства юстиції, як того органу, який збирає цю інформацію, є пропозиції до уряду щодо трьох членів до конкурсної комісії, які можуть номінуватися українським урядом. Я можу озвучити цих осіб, аби ми їх сьогодні обговорили. Ми пропонуємо до конкурсної комісії від уряду по створенню ДБР першого заступника міністра внутрішніх справ Еку Згуладзе, першого заступника міністра юстиції Наталію Севостьянову та народного депутата Антона Геращенка, як секретаря профільного комітету з забезпечення діяльності правоохоронних органів», – сказав Петренко.

Він зазначив, що тепер «м’яч на стороні партнерів в інших інституціях».

«Я вважаю, що вони повинні невідкладно надати свої кандидатури, аби конкурсна комісія оперативно запрацювала і сформувала керівні органи Державного бюро розслідувань – того європейського органу, який забере у прокуратури радянські функції щодо слідства і фактично ті функції, які були уособленням неефективного розслідування і корупції у старих правоохоронних органах», – сказав міністр.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон про Державне бюро розслідувань 14 січня.

Держбюро розслідувань має виявляти, розкривати і припиняти злочини, пов’язані з діяльністю організованих груп та злочинних організацій, розслідувати випадки катування та інших злочинів, пов’язаних з жорстоким, нелюдським або таким, що принижує гідність, поводженням або покаранням, вчинених прокурорами, слідчими (детективами) Національного антикорупційного бюро, СБУ, органів внутрішніх справ та працівниками інших правоохоронних органів. Бюро має також розслідувати військові злочини, злочини, вчинені службовими особами, які займають особливо відповідальне становище.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук