Суд оштрафував депутатку ЛОР, яка тричі за рік не повідомила НАЗК про зміни у майновому стані

Депутатка ЛОР не задекларувала автомобіль, вартістю понад ₴1 млн

Депутатку Тетяну Бей оштрафували на 1700 грн за неподання в НАЗК змін до е-декларації

Галицький райсуд Львова визнав депутатку Львівської облради від «Громадянської позиції» Тетяну Бей винною у порушенні вимог фінансового контролю, оскільки вона тричі упродовж 2017 року не повідомила Нацагенство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані. Про це йдеться у постанові суду від 15 лютого, яка набула законної сили.

Зокрема, 7 вересня 2017 року депутатка стала власницею автомобіля, вартістю понад 1 млн грн. 27 вересня – отримала дохід від відчуження рухомого майна у сумі 200 тис. грн. Крім цього, придбала об’єкт незавершеного будівництва, вартістю 250 тис. грн, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Про кожну зі згадуваних змін депутатка мала б повідомити у десятиденний термін НАЗК, проте не зробила цього. Тетяна Бей свою вину визнала та просила суворо не карати. Суд призначив їй штраф у 1700 грн.

Зазначимо, Тетяну Бей уже не вперше оштрафували за порушення вимог фінансового контролю. У червні 2017 року Галицький районний суд оштрафував її на 850 грн за несвоєчасне подання щорічної декларації про доходи. Вона подала свою е-декларацію ввечері 1 травня, хоча повинна була це зробити до цієї дати. Правопорушення депутатка тоді пояснила тим, що перебувала у відряджені.

Відповідно до декларації про доходи за 2016 рік, Тетяна Бей є власницею трьох квартир у Львові, житлового будинку у с. Брюховичі, домоволодіння у с. Бучали Городоцького району, семи земельних ділянок на Львівщині та двох автомобілів, один з яких, вочевидь, був проданий у 2017 році.

За даними аналітичної системи YouСontrol, Тетяна Бей є співвласницею фірми «Медбуд-Леополіс», яке займається наданням в оренду нерухомості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук