Суд у справі екс-заступниці голови Львівської облради Парасковії Дворянин відклали

Головні новини Львова 08.02Софія Трощук, 8 лютого 2018, 18:20 961 2

Одна справа – дві апеляції. Парасковія Дворянин в суді другої інстанції доводить, що призначення першого заступника голови облради Андрія Білоуса, якого обрали на цю посаду 5 квітня 2017 року, є незаконним. Обласна рада теж подала апеляцію на попереднє рішення суду, який визнав звільнення Парасковії Дворянин із тієї ж посади незаконним.

Нагадаємо, суд у першій інстанції завершився 24 листопада минулого року. Окружний адмінсуд визнав незаконним рішення про звільнення Парасковії Дворянин із посади першої заступниці голови Львівської облради. Втім, іншу частину вимог – визнати незаконним призначення нового заступника – суд не задовільнив.

Нагадаємо, Парасковію Дворянин звільнили з посади на початку квітня минулого року. Голова ЛОР Олександр Ганущин заявив, що питання відставки першої заступниці виникло через незадоволення діями фракції «Самопоміч».

У четвер, 8 лютого, відбулося перше слухання двох апеляцій. Але засідання перенесли на тиждень, аби одна зі сторін мала можливість вивчити відгук на справу іншої.

«Ми, як учасник процесу, мали би мати можливість ознайомитися з відгуком Львівської обласної ради на нашу апеляційну скаргу. ЛОР зробила в звичному для неї стилі: ми свій відгук їм надіслали, вони мали можливість його прочитати, а їхній відгук ми сьогодні почули під час судового засідання», – пояснила Парасковія Дворянин.

«Для нас це клопотання дещо незрозуміле, оскільки позиція обласної ради не змінилася в апеляції. Ми виклали ті самі аргументи і ті самі докази, тому вважаємо, що сьогодні ми могли спокійно закінчити цю справу, тому що в матеріалах справи є всі докази», – додав Андрій Мельник, головний юрист облради.

Наступне засідання Апеляційного суду у цій справі відбудеться 15 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук