Суд в окупованому Криму не вважає заборону Меджлісу порушенням прав кримських татар

Опубліковане рішення так званого Верховного суду Криму про заборону Меджлісу

СуспільствоАндрій Стець, 5 травня 20165881
Суд в окупованому Криму не вважає заборону Меджлісу порушенням прав кримських татар
фото АР
З 13 квітня діяльність Меджлісу була припинена за рішенням прокурора півострова

У рішенні так званого Верховного суду Криму, підконтрольного Росії, щодо заборони діяльності Меджлісу зазначено, що дана заборона «не спричинить порушення права кримськотатарського народу на політичний, економічний, соціальний і культурний розвиток, не перешкоджатиме фундаментальному праву народу на самовизначення». Рішення «суду» 4 травня оприлюднив заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов.

У документі зазначається, що «справа розглянута з дотриманням правил підсудності з огляду на те, що Меджліс кримськотатарського народу не є міжнародною громадською організацією в розумінні ст. 47 Федерального закону «Про громадські об'єднання».

Почти весь день с Эмине Авамилева в суде. Только к вечеру удалось, наконец, получить решение. Сам только пробежался взг...

Опубліковано Nariman Dzhelalov  4 травня 2016 р.

Також наголошується, що відповідач позов не визнав. Разом з тим доводи захисту у рішенні суду не наведено, але при цьому судді вписали в документ інформацію про те, що на півострові «діють понад 30 громадських об'єднань, які виступають на захист прав та інтересів кримськотатарського народу».

Наріман Джелялов заявив, що Меджліс готуватимуть апеляцію, після чого усіх буде проінформовано про основні тези заперечень.

Нагадаємо, 26 квітня Верховний суд анексованого Криму визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією. З 13 квітня діяльність Меджлісу була припинена за рішенням прокурора півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук