Суцільний позитив

Талалай сказав, що довідки на пересування не треба. Поки що

БлогиОльга Лень , 3 лютого 2015 92
Ольга Лень
Редактор NEWSru.ua

Інші блоги автора

Ви будете сміятися, але через загальний лемент хтось таки вигнав Володимира Талалая давати ввечері поснення. Він розказав, що довідки для походу в магазин вже не треба, а для поїздок за кордон - ще не треба.

В коментарі для телеканалу ICTV Талалай уточнив, що згідно діючого законодавства мова йде лише про необхідність повідомляти про зміну місця проживання, в той час як це не стосується зміни місця перебування (поїздок). Також Талалай запевнив, що ніякі обмеження на виїзд за кордон на цей момент не діють. Але висловив сподівання, що відповідні зміни до законодавства будут розглянуті Верховною Радою і такі обмеження будуть введенні...

P.S. І знаєте, я думаю генерал-майор Генштабу дійно вважав, що вони мають право обмежувати виїзд і пересування. Але після того, як він свою цю думку доніс до громадскості, громадскість до нього донесла норми закона. І, нарешті, знайшовся хтось, хто кинувся виправляти ситуацію. Так що суцільний позитив в підсумку: громадскість ознайомила Генштаб з діючим законодавством, це з одного боку. А з іншого, в Генштабі комусь розказали, що треба працювати з громадською думкою і адекватно доносити месиджі до ЗМІ.

АПД. А ще абсолютно відпали питання щодо ускладнень з мобілізацією. З таким головним воєнкомом як же без ускладнень?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук