Топонарь Jazz Fest?

Сьогодні о 17-й на Ринку, якщо вам не байдуже.

БлогиОтар Довженко , 14 червня 2014 1340 2
Отар Довженко
Журналіст
Топонарь Jazz Fest?

27 липня 2002 року на Скнилівському летовищі у Львові загинули 78 львів’ян.

14 червня 2014 року на Луганському летовищі – лише один. Так, принаймні, каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов. Решта 48 українців, які були у збитому російською ракетою літаку, були з інших міст, переважно моєї рідної Дніпропетровської області.

27 липня 2002 року і ще багато днів після того Україна була в скорботі. Те, що сталось на Скнилівському летовищі, одні називали нещасливим випадком, інші – наслідком злочинної недбалості.

Те, що відбулось 14 червня 2014 року в Луганську – лише частина справжньої війни, яку веде проти України Росія руками своїх диверсантів і найманців.

14 червня 2014 року в центрі Львова триватиме Alfa Jazz Fest, фестиваль, який є рекламно-промоційною та корпоративною акцією російської «Альфа-ґруп». Побачивши хвилю обурення в соцмережах, організатори вирішили кинути аборигенам подачку: оголосили, що кожен концерт буде починатись із хвилини мовчання, а в проміжках між концертами російський банк збиратиме гроші на допомогу родинам загиблих.

Мої колишні земляки – дніпропетровці – мають нині день жалоби. Хочу попросити моїх теперішніх земляків, львів’ян: будь ласка, будьте людьми.

О 17.00 на Площі Ринок буде акція пам’яті загиблих. Поруч із місцем, де джазують росіяни. Вони вже злякались і почали розказувати, що сумують за загиблими і їхній сьогоднішній концерт буде «молебнем». Прийдіть, будь ласка, і скажіть свою думку – чи потрібна Львову в цей день реклама російського бізнесу.

Дякую.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • юрий буттерман 14 червня 2014, 19:32

  Тільки з цієї статті взнав, що фест, виявляється, спонсорується росіянами!!!...
  Оце теж свого роду "війна"! За проникнення на ринкі збуту товарів та послуг, де передують "Газпром", "ВТБ Банк" та низка інших банків Расєї. Фестивалю слід рішуче розірвати будь які стосунки з такими "спонсорами", бо це передовий загін оккупанта!!! Навіть, якщо альтернативою ніхто інший поки що не зголошується бути спонсором! Це просто сором мати такого спонсора, коли в нас гинуть люди через них!
  Багато хто в мирний час не розуміли і не розуміють інвазії іншої держави через вільне поводження банків на теренах нашої країни ("дякувати" за це доводиться Януковощу!..).
  А тепер вони підступно маскують свої окупаційні наміри в солоденькі обгортки "спонсорства" культурних заходів!..
  Геть модернових "гібридних" окупантів з нашої землі, дамо гідну відсіч навалі неоБатия!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Irbis Snow 14 червня 2014, 13:32

  Абсолютно згідна. Мер міста та організатори повинні відмінити сьогодні усі концерти. День жалоби за нашими вояками що загинули !!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук