Топонарь Jazz Fest?

Сьогодні о 17-й на Ринку, якщо вам не байдуже.

БлогиОтар Довженко , 14 червня 2014 1343 2
Отар Довженко
Журналіст
Топонарь Jazz Fest?

27 липня 2002 року на Скнилівському летовищі у Львові загинули 78 львів’ян.

14 червня 2014 року на Луганському летовищі – лише один. Так, принаймні, каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов. Решта 48 українців, які були у збитому російською ракетою літаку, були з інших міст, переважно моєї рідної Дніпропетровської області.

27 липня 2002 року і ще багато днів після того Україна була в скорботі. Те, що сталось на Скнилівському летовищі, одні називали нещасливим випадком, інші – наслідком злочинної недбалості.

Те, що відбулось 14 червня 2014 року в Луганську – лише частина справжньої війни, яку веде проти України Росія руками своїх диверсантів і найманців.

14 червня 2014 року в центрі Львова триватиме Alfa Jazz Fest, фестиваль, який є рекламно-промоційною та корпоративною акцією російської «Альфа-ґруп». Побачивши хвилю обурення в соцмережах, організатори вирішили кинути аборигенам подачку: оголосили, що кожен концерт буде починатись із хвилини мовчання, а в проміжках між концертами російський банк збиратиме гроші на допомогу родинам загиблих.

Мої колишні земляки – дніпропетровці – мають нині день жалоби. Хочу попросити моїх теперішніх земляків, львів’ян: будь ласка, будьте людьми.

О 17.00 на Площі Ринок буде акція пам’яті загиблих. Поруч із місцем, де джазують росіяни. Вони вже злякались і почали розказувати, що сумують за загиблими і їхній сьогоднішній концерт буде «молебнем». Прийдіть, будь ласка, і скажіть свою думку – чи потрібна Львову в цей день реклама російського бізнесу.

Дякую.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук