ЦВК розпустила Харківську обласну виборчу комісію через відмову в реєстрації «Опоблоку»

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження Харківської обласної виборчої комісії у зв'язку з порушеннями нею вимог законодавства, повідомляють Українські новини.

Раніше 7 жовтня ЦВК зобов'язала Харківський обласний виборчком до 9 жовтня вирішити питання реєстрації кандидатів у депутати облради від партії «Опозиційний блок».

Харківський ОВК мотивував відмову в реєстрації «Опоблоку» внесенням документів поза законним терміном, порушенням порядку висування кандидатів, невідповідністю документів вимогам законодавства та відсутністю документа про внесення грошової застави.

Вивчивши матеріали, ЦВК встановила, що висновки Харківського ОВК не базуються на чинному законодавстві, а відповідно постанова комісії про відмову «Опозиційного блоку» у реєстрації незаконна, і 7 жовтня скасувала постанову Харківського ОВК від 1 жовтня про відмову в реєстрації кандидатів у депутати облради від ОБ.

8 жовтня Харківський обласний виборчком ухвалив повторну постанову про відмову ОБ у реєстрації кандидатів у депутати облради. ЦВК, розглянувши цю постанову, розпустила облвиборчком.

Крім того, ЦВК ухвалила, що місцеві організації політичних партій, які мають право на подачу кандидатур до складу Харківської ОВК, можуть не пізніше 24:00 11 жовтня подати в ЦВК кандидатури для включення до складу відповідної комісії.

Також ЦВК зобов'язала Харківський облвиборчком після сформування нового складу до 13 жовтня вирішити питання з реєстрацією кандидатів у депутати Харківської обласної ради від «Опозиційного блоку».

Раніше через кандидата від «Опозиційного блоку» ЦВК розпустила Слов'янську виборчу комісію.

Нагадаємо, місцеві вибори пройдуть 25 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук