Twitter опублікував архів твітів з фейкових акаунтів російської «фабрики тролів»

Більшість із опублікованих твітів стосувалися виборів президента США у 2016 році

СвітАндрій Стець, 17 жовтня 20182660
Архів являє собою повний об'єм операцій впливу на платформі, що датується майже десятиріччям

Twitter опублікував архіви з більш ніж 10 мільйонами твітів з 4611 акаунтів зі «шкідливою» діяльністю, з них 3841 пов'язані з російською «фабрикою тролів», а решта 770 - з Іраном.

Архів являє собою повний об'єм операцій впливу на платформі, що датується майже десятиріччям, включаючи послідовні спроби Росії принизити кандидатку на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон та спочатку нестійкий підхід до Дональда Трампа, який в кінцевому підсумку перетворився на узгоджену його підтримку під час виборчої кампанії 2016 року.

«Ми взяли на себе зобов'язання надавати Конгресу США і громадськості інформацію про розслідування іноземного втручання в політичні дискусії в Twitter. Ми розповідаємо про контент, що розміщується в твіттері Агентством інтернет-досліджень », - йдеться в повідомленні компанії, яке наводить The Insider.

«Зрозуміло, що використання нашого сервісу для дезінформації не припиниться. Ці технології існують набагато довше, ніж Twitter, і вони будуть адаптуватися і змінюватися в міру зміни геополітичного ландшафту і появи нових технологій. Однак ми прагнемо зрозуміти, як діють недобросовісні користувачі », - йдеться в повідомленні компанії.

Зазначимо, що у квітні цього року Facebook видалив сотні російських акаунтів і сторінок, пов'язаних з російською «фабрикою тролів», яка, ймовірно, робила фейковий політичні публікації в період виборчої кампанії в США 2016 року. Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що в цих групах і на цих сторінках «неодноразово обманювали і маніпулювали людьми по всьому світу».

Як інформував ZAXID.NET, 13 липня 2018 року, міністерство юстиції США звинуватило 12 громадян Росії у втручанні в вибори президента США 2016 року. За даними американської влади, співробітники «Агентства інтернет-досліджень» намагалися маніпулювати громадською думкою, масово створюючи в соцмережах під фейковий іменами групи і пости на підтримку Дональда Трампа і проти Гілларі Клінтон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук