У 2017 році Україна виконала лише 41% зобов'язань за Угодою про асоціацію з ЄС

СуспільствоАндрій Стець, 23 лютого 20182310
Серед ключових завдань України щодо євроінтеграції на 2018 рік є транспортна, митна сфери і система охорони здоров'я

Україна в 2017 році зробила лише 41% від запланованого з імплементації Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це заявила віце-прем'єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у п’ятницю, 23 лютого, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Верховна Рада України виконала свої інтеграційні зобов'язання на 30%, Кабінет Міністрів - на 42%, інші органи виконавчої влади - на 50%. Це означає, що загалом Україна просунулася на 41%», – сказала вона.

При цьому серед ключових завдань України щодо євроінтеграції на 2018 рік вона назвала транспортну сферу, митницю і систему охорони здоров'я. Зокрема, в митній сфері віце-прем'єр наголосила на необхідності створення в поточному році інституту уповноваженого економічного оператора.

«У 2018 році будемо затверджувати оновлені доповнення до угоди (про асоціацію з ЄС)», – додала Климпуш-Цинцадзе, зазначивши, що в нинішньому році Україна має намір затвердити з ЄС «дорожні карти» щодо узгодження законодавства у сфері послуг.

Зазначимо, що в листопаді минулого року президент Петро Порошенко говорив, що угоду про асоціацію України з ЄС імплементовано тільки на 15%. Згідно з документом, до 2025 року Україна повинна імплементувати близько 350 актів європейського законодавства.

1 вересня 2017 року Угода про асоціацію України з ЄС набула чинності в повному обсязі після ратифікації документа останньою країною-членом Євросоюзу. Значна частина Угоди про асоціацію діяла раніше - угода частково набула чинності з 1 вересня 2014 року, а її торгова частина тимчасово застосовується з 1 січня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук