У ДФС спростували інформацію про припинення ЄС фінансування проектів на українському кордоні

СуспільствоАндрій Стець, 20 лютого 20182560
У ДФС спростували інформацію про припинення ЄС фінансування проектів на українському кордоні
фото ДФС
У ДФС немає даних, що ЄС не фінансуватиме модернізацію кордону з Україною

У Державній фіскальній службі (ДФС) України спростовують інформацію, що з'явилася в іноземних ЗМІ, про те, що Європейський Союз припинив фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні. Про це йдеться у повідомленні ДФС, яке поширила прес-служба відомства ввечері у вівторок, 20 лютого.

«У зв’язку із появою у ЗМІ інформації щодо припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні Державна фіскальна служба України повідомляє, що наразі не має такої інформації», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що у листопаді – грудні минулого року ДФС було направлено фінальний звіт щодо стану реалізації проектів до Спільного технічного секретаріату ЄС. Наразі очікується зворотня інформація, а тому говорити про припинення проектів та необхідність повернення коштів передчасно та некоректно.

У прес-службі ДФС нагадали, що для розвитку інфраструктури пунктів пропуску відомство бере участь у реалізації кількох міжнародних програм.

«Здійснення кількох великомасштабних інфраструктурних проектів визначено Програмою прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства і партнерства «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Загальна сума фінансування 20 млн євро. Україна бере участь у проекті на правах співфінансування (10-20%)», – йдеться у повідомленні.

У релізі наводиться перелік даних проектів. Зокрема, «Реконструкція міжнародного автомобільного пункту пропуску «Устилуг (вартість 5,4 млн євро), створення функціонального модуля «Фільтр пункту пропуску» в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська», надання обладнання та засобів пунктам пропуску «Краковець», «Шегині» та «Ягодин» (вартість проекту 2,2 млн євро) та інші.

Зазначимо, що сьогодні в деяких іноземних ЗМІ з'явилася інформація про те, що ЄС закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною. Йшлося про проект з модернізації шести українських КПП на східному кордоні ЄС, що стартував в 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук