У Хмельницькому звільнили начальника поліції за підсумками переатестації

У Хмельницькому звільнили начальника поліції за підсумками переатестації
Валерій Онісьєв

У Хмельницькому за результатами атестації звільнили начальника міського відділу поліції Валерія Онісьєва та його заступника Сергія Трача. Про це повідомило «Всім», посилаючись на інформацію міського відділу поліції.

Рішення про відставку начальника поліції прийняли члени атестаційної комісії та підтвердила апеляційна атестаційна комісія.

Сам Онісьєв також прокоментував свою відставку.

«Від 22 лютого 2016 року підписано наказ про моє звільнення із органів Національної поліції – таке рішення прийняли члени атестаційної комісії, а згодом і апеляційної атестаційної комісії. Дякую усім за співпрацю та підтримку», – написав він у Facebook.

Тимчасово виконуватиме обов’язки начальника відділу його перший заступник підполковник Юрій Краковецький.

Крім цього, за підсумками атестації звільнено заступника начальника міськвідділу поліції – начальника слідчого відділу Сергія Трача.

Нагадаємо, переатестація співробітників Нацполіції проводиться для тих співробітників, які тимчасово були призначені на свої посади у новоствореному органі. Залишитись на тій же посаді або обійняти нову вони зможуть тільки після переатестації. Переатестацію всіх працівників поліції планується провести упродовж півроку.

12 січня було підписано наказ про початок атестації співробітників Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області. В області підлягають атестації близько 2,2 тис. співробітників поліції.

Валерій Онісьєв очолював хмельницьку поліцію з кінця березня 2015 року.

Раніше повідомлялося, що у Києві 80% вищого керівництва поліції не пройшли переатестацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук