У львівських маршрутках проводять рейди: оцінюють умови перевезення

Віднині у львівських маршрутках активісти громадського руху «За якісний транспорт» проводять рейди щодо виконання умов розміщення інформації на автобусах та в салонах автобусів, а також умов перевезення.

Як повідомили в ГР «За якісний транспорт», за їхньою ініціативою спільно з перевізниками й управлінням транспорту та зв’язку ЛМР було розроблено Порядок розміщення інформації на автобусах та в салонах автобусів, що експлуатуються на пасажирських маршрутах міста Львова. 

Крім того, активісти ГР «За якісний транспорт» спільно з управлінням транспорту та зв’язку розробили Порядок оцінювання якості надання послуг пасажирського автомобільного транспорту м. Львова. Ці Положення затверджено відповідними наказами департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Згідно з наказами, до 30 червня перевізники мали виконати вимоги щодо розміщення інформації на автобусах та в салонах автобусів. Тобто привести транспортні засоби у відповідність до норм чинного законодавства. Це стосується однотипності трафаретів, чистоти салону та підлоги, справності сидінь, дверей, аварійних виходів, розміщення реклами та поведінки водія. Загалом є 37 показників, за якими оцінюватимуть автобуси за розробленою шкалою оцінювання.

Оцінювання можуть здійснювати окремі громадські активісти чи організації, причому і окремо, і спільно з управлінням транспорту та зв’язку. Усі дані вноситимуть у Картки оцінювання та надсилатимуть до управління транспорту. Управління зобов’язане вести спеціальний облік Карток та вживати заходів з усунення зазначених недоліків в найкоротші терміни.

Відтак, зазначено в повідомленні, з 1 липня маємо змогу пересвідчитися, як перевізники виконують свої зобов’язання. Незабаром активісти обіцяють оприлюднити результати оцінювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук