У львівському ОХМАТДИТі дітей обстежуватимуть на новому обладнанні

Благодійники передали лікарні електрокардіограф та датчик до УЗД-апарата

Дитячий кардіолог Ольга Куриляк вже обстежує на новому обладнанні маленьких пацієнтів

У вівторок, 20 серпня, львівська обласна дитяча лікарня ОХМАТДИТ отримала нове сучасне обладнання для діагностики і лікування дітей з захворюваннями серця. Про це повідомила на сторінці лікарні у Facebook директорка медзакладу Мар’яна Возниця.

«Сьогодні, завдячуючи Українській біржі благодійності та Київстару, ми отримали дуже важливе обладнання для діагностики та лікування пацієнтів з кардіологічною патологією. Адже в нашій лікарні знаходяться діти з вродженими вадами серця з усієї Львівської області», - написала Мар’яна Возниця.

ZAXID.NET директорка ОХМАТДИТу уточнила, що лікарні благодійники передали датчик секторний до УЗД-апарата, вартістю майже 109 тис. грн, а також електрокардіограф та обладнання до нього на суму майже 39 тис. грн.

Останнім часом дитяча лікарня ОХМАТДИТ завдяки різним благодійникам суттєво оновила обладнання, яке вкрай необхідне для діагностики і лікування дітей з різними захворюваннями. Нещодавно в лікарні з’явився новий дефібрилятор, венозний сканер, вартість яких майже 270 тис. грн, 10 гнучких контурів пацієнта з підігрівачем для реанімаційного відділення, вартістю 300 тис. грн тощо. Благодійники постійно допомагають і в ремонті приміщень лікарні, закупівлі дороговартісних ліків для дітей з відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук