У Львові апеляційний суд підтвердив штраф у близько ₴1,5 млн забудовнику ЖК «Хмельницький парк»

У Львові апеляційний суд підтвердив штраф у близько ₴1,5 млн забудовнику ЖК «Хмельницький парк»
Забудовника житлового комплексу «Хмельницький парк» у Львові оштрафували на 1,44 млн грн

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність штрафу, накладеного департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області на забудовника ТзОВ «МС Імперіал» за порушення під час будівництва житлового комплексу на вул. Б. Хмельницького, 230а у Львові.

Як відомо, у січні 2017 року департамент ДАБІ виявив значні порушення містобудівного законодавства під час будівництва багатоквартирного житлового будинку у ЖК «Хмельницький парк».

Було встановлено, що замовник будівництва, ТзОВ «МС Імперіал», проводить будівельні роботи на земельній ділянці, яка не надана в користування чи приватну власність, без затвердженої у встановленому порядку проектної документації та без дозволу на виконання будівельних робіт. Тоді ТзОВ «МС Імперіал» оштрафували на 1,44 млн грн.

Пізніше забудовник оскаржив результати перевірок у суді. Проте Львівський апеляційний адміністративний суд прийняв рішення на користь органу архбудконтролю. Таким чином, ТзОВ «МС Імперіал» повинен сплатити до держбюджету штраф у розмірі 1,44 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук