У Львові Держархів почав формувати фонд Революції гідності

СуспільствоІрина Знась, 19 червня 20141140

Державний архів просить допомогти у зборі інформації про Героїв Небесної Сотні. З таким зверненням від Державного архіву у Львівській області звернувся сьогодні, 19 червня, на сесії Львівської міської ради депутат Ярослав Музичко.

«Події Євромайдану листопада 2013 - лютого 2014 років вже стали яскравою і героїчною сторінкою в історії України. З метою збереження пам'яті Героїв Євромайдану та увіковічення подвигу борців за Україну в Державному архіві Львівської області розпочато формування фонду «Євромайдан. Революція гідності», - йдеться у депутатському зверненні Музичка.

Архівісти просять учасників, очевидців і свідків подій та рідних Героїв, а також усіх небайдужих приносити чи надсилати спогади, свідчення, документи, світлини до Державного архіву Львівської області. Планується, що в майбутньому ця інформація буде використана для написання наукових досліджень цих подій.

«Зараз багато говорять про події Майдану, але з часом це забудеться. Тому потрібно зібрати якнайбільше інформації», - зауважив Ярослав Музичко.

Збиратимуть інформацію протягом року, до 1 червня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук